Specjalista ds. marketingu efektywnościowego

Oferty pracy w dziale Marketingu

Zadania:

  • analiza wskaźników e-commerce;
  • analiza efektywności kampanii sprzedażowych;
  • prowadzenie testów A/B;
  • pozyskiwanie ruchu z płatnych kanałów
  • odzyskiwanie leadów za pomocą marketing automation i remarketingu;

Poszukujemy osoby, która:

  • ma doświadczenie w marketingu efektywnościowym
  • jest na bieżąco z trendami i aktywnie poszukuje nowych rozwiązań
  • posiada umiejętność analitycznego myślenia i planowanie pracy
  • wyróżnia się zaangażowaniem, entuzjazmem i chęcią wdrażania nowości
  • tak jak my – dobrze się czuje w zespole i stawia na współpracę dla wspólnego celu

Praca u nas to:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • luźna atmosfera pracy we wspierającym się zespole;
  • ubezpieczenie na życie i pakiet prywatnej opieki medycznej
  • dofinansowanie szkoleń, udział w konferencjach branżowych
  • wynagrodzenie 6000 – 10000 zł brutto

Rekrutacja do 31.08.2022 r.

Brzmi jak oferta dla Ciebie?