E-commerce manager

Oferty pracy w dziale E-Commerce

Znasz się na działaniach efektywnościowych w sklepie internetowym i chcesz pracować w zespole DrTusza? Dołącz do najbarwniejszego e-commerce w internecie i wesprzyj nasz zespół pracując jako E-commerce manager!

Zadania:

  • analiza wskaźników e-commerce;
  • analiza efektywności kampanii sprzedażowych;
  • prowadzenie testów A/B;
  • pozyskiwanie ruchu z płatnych kanałów,
  • odzyskiwanie leadów za pomocą marketing automation i remarketingu;

Poszukujemy osoby, która:

  • ma doświadczenie w marketingu efektywnościowym
  • jest na bieżąco z trendami i aktywnie poszukuje nowych rozwiązań
  • posiada umiejętność analitycznego myślenia i planowanie pracy
  • wyróżnia się zaangażowaniem, entuzjazmem i chęcią wdrażania nowości
  • tak jak my – dobrze się czuje w zespole i stawia na współpracę dla wspólnego celu

Oferujemy

  • umowę o pracę na czas nieokreślony
  • ubezpieczenie na życie i pakiet prywatnej opieki medycznej
  • dofinansowanie szkoleń, udział w konferencjach branżowych
  • luźna atmosfera pracy we wspierającym się zespole
  • wynagrodzenie w zależności od posiadanych umiejętności 7000-10000 zł brutto

Brzmi jak oferta dla Ciebie?