Analityk z programowaniem (Python)

Oferty pracy w dziale E-Commerce

Do naszego zespołu w dziale analiz poszukujemy Analityka z programowaniem (Python) z umiejętnościami programistycznymi oraz zdolnościami analitycznymi. Będziesz odgrywać kluczową rolę w zaawansowanej analizie danych i automatyzacji procesów analitycznych, co przełoży się na podejmowanie lepszych decyzji biznesowych i zwiększenie efektywności DrTusza!

Zadania:

  • tworzenie skryptów i narzędzi do usprawnień i automatyzacji procesów analitycznych
  • integracja danych z różnych źródeł przy użyciu API, wczytywanie danych z plików CSV, import z baz danych
  • współpraca z innymi działami w celu identyfikacji możliwości wykorzystania analizy danych
  • ocena i planowanie implementacji automatyzacji i usprawnień związanych z przetwarzaniem i analizą danych

Poszukujemy osoby, która

  • ma doświadczenie w analizie danych i programowaniu
  • biegle zna Pythona i jego biblioteki do przetwarzania danych (NumPy, Pandas)
  • ma doświadczenie w pracy z bazami danych i zna SQL (umiejętność wyciągania danych, joinów, optymalizacji zapytań)
  • potrafi pracować z systemami kontroli wersji (np. Git)
  • umie udostępniać autorskie rozwiązania w formie API dla innych działów (np. Flask)
  • potrafi rozwiązywać złożone problemy analityczne

Mile widziane:

  • wykształcenie wyższe w dziedzinie informatyki, matematyki, statystyki lub pokrewne
  • umiejętność przygotowywania kompleksowych raportów i wizualizacji danych
  • umiejętność konteneryzacji rozwiązań (obsługa Dockera)
  • umiejętność pracy z serwerem, obsługi Linuxa
  • znajomość technik machine learning i deep learning (mieliśmy projekty z zakresu DataScience i istnieje możliwość wznowienia prac w tym obszarze)
  • doświadczenie w pracy z chmurą obliczeniową (AWS, Google Cloud, Azure)
  • znajomość narzędzi Business Intelligence (np. Power BI, Tableau)
  • doświadczenie w pracy z modelami językowymi (wykorzystywanie narzędzi typu ChatGPT, wykorzystywanie API do automatyzacji)

Oferujemy

  • umowę o pracę na czas nieokreślony,
  • ubezpieczenie na życie i pakiet prywatnej opieki medycznej,
  • luźną atmosferę pracy we wspierającym się zespole,
  • szkolenia i wyjazdy na konferencje branżowe
  • wynagrodzenie 4500-8000 zł brutto w zależności od posiadanego doświadczenia

Brzmi jak oferta dla Ciebie?